Учням і педагогам

Бориславський професійний ліцей має великий історичний шлях та багаторічний досвід навчання і виховання робітничих кадрів.

За більш як 75 років Бориславський професійно-технічний навчальний заклад багато разів змінював свою назву і професійні напрямки навчання. За цей період випускниками училища стали більше 16 000 чоловік. Саме добрі відгуки про випускників нашого навчального закладу і їхній кар’єрний ріст складають багаторічну репутацію навчальному закладу.

І сьогодні зусилля викладачів та майстрів спрямовані на підготовку кваліфікованих спеціалістів і формування високих моральних, духовних, національних принципів в душах молодих людей.

Форма навчання: денна

Вартість навчання: безкоштовно

Дуальна освіта

Учень поєднує навчання і стажування на підприємстві. При цьому отримує стипендію, близьку до заробітної плати.

Форма дуальної освіти поєднує навчання учня в ЗП(ПТ)О на денній формі за спеціально розробленим графіком індивідуальних занять із його офіційним працевлаштуванням за фахом на підприємстві або організації та обов’язковим навчанням (стажуванням) на робочому місці.
Дуальну форму можуть обирати учні, які навчаються за денною формою навчання та виявили особисте бажання.

Для переходу на дуальну форму навчання учню необхідно звернутись до дирекції та повідомити про намір продовжити навчання за дуальною формою

Для переходу на дуальну форму навчання учень повинен:

 1.  Звернутися до директора ліцею або його заступників із заявою про перехід на дуальну форму навчання, при цьому учень повинен попередньо узгодити із керівництвом обраного ним підприємства можливість його навчання за дуальною формою;
 2.  У разі позитивного рішення учень повинен укласти тристоронній договір із Бориславським професійним ліцеєм та підприємством чи організацією про його подальше навчання за дуальною формою.

Головна мета навчально-практичного центру

Діяльність НПЦ – реалізація завдань щодо:

 • вдосконалення практичної підготовки здобувачів освіти професійно-технічних навчальних закладів;
 • підвищення кваліфікації педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій;
 • впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій електротехнічної галузі із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів;
 • організація співробітництва і взаємодії, постійного зв’язку між підприємствами та іншими професійно-технічними навчальними закладами;
 • поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання.

Навчально-практичний центр електротехнічного напрямку

Український ринок праці сьогодні потребує кваліфікованих робітників у різних галузях промисловості. У фахівцях робочої ланки високого рівня зацікавлено чимало вітчизняних підприємств. Тому, враховуючи потреби ринку й орієнтуючись на перспективи розвитку професійно-технічної освіти та інтеграції навчальних програм із сучасними виробничими процесами, на базі Бориславського професійного ліцею створено навчальний осередок для підготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів робочих професій електротехнічного напрямку.

В нашому навчально-практичному центрі проводиться підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації робітників за професіями:

 • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;
 • електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж.

Центр кар’єри

Центр професійної кар’єри – це помічник учнів у побудові успішної кар’єри та надійний партнер роботодавців у формуванні якісного кадрового резерву

Основна мета центру – організація проходження виробничої практики, працевлаштування випускників та їх адаптація до практичної діяльності, сприяння розвитку підприємницької ініціативи, опанування навичками само презентації, техніки пошуку роботи, здійснення моніторингу їх кар’єри та соціальне партнерство з роботодавцями.

Структура Центру

 1. Керівник центру – заступник директора з НВР
 2. Відповідальні за організацію виробничої практики та працевлаштування – старший майстер
 3. Психолог
 4. Профконсультант

Пропонуємо учням та випускникам:

 • допомогу в працевлаштуванні;
 • надання інформації про актуальні вакансії, місця для проходження практики та інші можливості від роботодавців;
 • професійні та мотивуючі майстер-класи від успішних фахівців-практиків;
 • тренінги з розвитку особистісних, професійних, кар’єрних, підприємницьких компетенцій, профконсультації з питань складання резюме та особливостей проходження співбесіди з роботодавцями.

Історії з життя учнів та педагогів

Колектив та учні раді вітати Вас на нашій сторінці.