Міжнародна співпраця

  • Ліцей має право укладати договори про співробітництво, встановлювати відповідно до законодавства України прямі зв’язки з навчальними закладами зарубіжних країн, міжнародними організаціями, фондами тощо.
  • Ліцей має право відповідно до законодавства України здійснювати зовнішньоекономічну діяльність на основі договорів, укладених ним з іноземними юридичними і фізичними особами, а також мати власний валютний рахунок.
  • Ліцей користується податковими, митними та іншими пільгами згідно із законодавством України.

Валютні і матеріальні надходження від зовнішньоекономічної діяльності використовуються ліцеєм для забезпечення діяльності, передбаченої ним Статутом.

Благодійна допомога

2.11.2022 отримано 15 одиниць відремонтованих ноутбуків HP 250G8 CelN4020 15 8GB/256 PC, модель 2X7W8EA#A2Q (на загальну суму 193 138,20 грн.) від Громадської організації Junior Achievement Europe ASBL за підтримки німецької федеральної компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка діє за дорученням уряду Німеччини.

Всі ноутбуки були видані викладачам для використання в навчальному процесі.

В листопаді 2022 року від компанії Google Бориславський професійний ліцей отримав 2 (два) Samsung Chromebook на суму 10 604,90 грн.

Посилання на інші сторінки