15 лютого 2024 року у Бориславському професійному ліцеї відкрили Навчально-практичний центр з професій зварювального напрямку. Це сучасний освітній простір для виробничого навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації та надання послуг закладом освіти за зварювальним спрямуванням.

Загальна вартість проєкту становить понад 4 млн грн. З них більш як 3, 8 млн грн надала Львівська ОВА відповідно до Програми розвитку освіти Львівської області з обласного бюджету. За ці кошти здійснили капітальний ремонт майстерні, закупили обладнання та матеріали.

Внесок спеціального фонду Бориславського професійного ліцею становив 120 тис. грн.

У відкритті Навчально-практичного центру з професій зварювального напрямку взяли участь директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска, начальник відділу інновацій, професійної, фахової передвищої та вищої освіти ДОН Львівської ОВА Івана Пикус, депутат Львівської обласної ради Ростислав Добош, заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації, міський голова Ігор Яворський, керівник місцевої служби зайнятості Галина Цибенко, представники роботодавців міста, представники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти та керівники закладів професійної освіти Дрогобича, Стрийщини, Меденич, Нового Роздолу і Львова.

Для гостей ліцею провели екскурсію його майстернями, а також викладачі, майстри та учні закладу провели майстер-класи.

«Цей центр дасть нам змогу здійснювати підготовку кваліфікованих робітників за зварювальними професіями. При цьому діти будуть навчатися на сучасному якісному обладнанні, що дозволить їм сповна опанувати різні типи складних зварювальних робіт. Також у нас вже є домовленість із Центром зайнятості, що на базі Центру ми організуємо курси з перепідготовки та підвищення кваліфікації для населення. А це додаткова стаття надходжень до спецфонду нашого закладу», – зазначив в.о. директора Бориславського професійного ліцею Ігор Стечкевич.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x