22 грудня 2018 року в День енергетика в Бориславському професійному ліцеї відбулося відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професіями електротехнічного напрямку.     

У відкритті взяли участь начальник відділу професійної (професійно-технічної) освіти Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Мураль Михайло Іванович, представники Навчально-методичного центру ПТО у Львівській області Пікарось Олександра Федорівна, Гузюк Валентина Борисівна, заступник міського голови м. Борислава Гарасимів Роксоляна Всеволодівна, директор Бориславського центру зайнятості Цибенко Галина Тадеївна та інші провідні спеціалісти центру зайнятості, дирекція асоціації роботодавців міста Борислав Кришталь Володимир Васильович, роботодавці регіону та керівники навчальних закладів Львівської області.

Положення про НПЦ

План роботи НПЦ на 2023 рік

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x