II етап обласного конкурсу з професії “Перукар”

27 жовтня 2022 р. відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації на базі ВПУ № 29 м. Львова відбувся II етап обласного конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області з професії «Перукар».

У конкурсі взяли участь 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області, які готують фахівців з професії “Перукар”.

Умови конкурсу передбачали виконання сучасної салонної весільної зачіски.

Бориславський професійний ліцей представляла учениця групи П-20.4 Викрикач Іванна.

І хоча Іванка лише почала здобувати кваліфікацію перукаря 2 класу, під керівництвом майстра в/н Наталії Василівни Даньків їй вдалося показати чудову роботу і досягнути 5 місця.

Вітаємо Іванну і її наставницю з таким хорошим результатом! Бажаємо їм подальшого професійного розвитку і нових досягнень!

День Героїв – це нагода висловити нашу щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань присвятив своє щире синівське серце Матері-Україні, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.23 травня в Бориславському професійному ліцеї працівники бібліотеки філії №6 м. Борислава Ольга Смерека та Ірина Ханас спільно з викладачкою української мови та літератури Іриною Крайничук провели […]

Здобувачі освіти Бориславського професійного ліцею (група ОА-23.3) приймають участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”, організаторами якого є “Scholarship в Україні” за сприяння Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”. Умови конкурсу за посиланням  https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html 

День матері

Теплі і ніжні привітання пролунали вчора зі сцени для всіх матусь і бабусь від учнів ліцею. Свято до Дня матері, організоване викладачкою Іриною Володимирівною Рачинською та керівником вокального гуртка Гаваком Омеляном Миколайовичем, ще довго буде зігрівати серця глядачів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x