II етап обласного конкурсу з професії “Офіціант”

03 листопада 2022 р. на базі Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу відбувся II етап обласного конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області з професії «Офіціант».

У конкурсі взяли участь 15 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області, які готують фахівців з професії “Офіціант”.

Умови конкурсу передбачали виконання практичної роботи:

1. Складання серветок розміром 50*50;

2. Техніки наливання вина та рух з тацею;

3. Техніка попереднього сервірування столу ( сніданок, обід, вечеря).

В цій нелегкій боротьбі учениця четвертого курсу групи К-19.2 Бориславського професійного ліцею Мар’яна Гулик здобула почесне ІІІ місце.

Вітаємо Мар’яну та її наставників майстра в/н Паращак Любов Василівну та викладача спецпредметів Цюник Ірину Зенонівну з прекрасним результатом! Успіхів в професійній діяльності та нових здобутків!

День Героїв – це нагода висловити нашу щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань присвятив своє щире синівське серце Матері-Україні, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.23 травня в Бориславському професійному ліцеї працівники бібліотеки філії №6 м. Борислава Ольга Смерека та Ірина Ханас спільно з викладачкою української мови та літератури Іриною Крайничук провели […]

Здобувачі освіти Бориславського професійного ліцею (група ОА-23.3) приймають участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”, організаторами якого є “Scholarship в Україні” за сприяння Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”. Умови конкурсу за посиланням  https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html 

День матері

Теплі і ніжні привітання пролунали вчора зі сцени для всіх матусь і бабусь від учнів ліцею. Свято до Дня матері, організоване викладачкою Іриною Володимирівною Рачинською та керівником вокального гуртка Гаваком Омеляном Миколайовичем, ще довго буде зігрівати серця глядачів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x