«Навчання заради змін»:

запрошуємо дорослих на безкоштовні навчальні курси за професією “Електрогазозварник/Електрогазозварниця”

Команда Бориславського професійного ліцею  та ГО «Український професійний розвиток» оголошує набір учасників та учасниць на короткострокові професійні навчальні курси.

Бориславський професійний ліцей  було обрано одним із партнерів проєкту «Навчання заради змін» за результатами відкритого конкурсу. Команда нашого закладу організує та проведе навчання для  жінок та чоловіків, які хочуть опанувати фах електрогазозварника/електрогазозварниці.

Проєкт  «Навчання заради змін» виконується в межах Програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та діє за дорученням Уряду Німеччини.

Учасниками можуть стати дорослі чоловіки та жінки, які прагнуть здобути нові знання або підвищити свою кваліфікацію за вищезгаданим напрямом. Важливою умовою участі є мотивація учасників та бажання активно і відповідально навчатися впродовж трьох місяців.

Навчання безкоштовне та передбачає часткову фінансову винагороду. Також в межах проєкту можна отримати фахову психологічну підтримку.

Після закінчення навчальних курсів учасники та учасниці отримають свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації державного  зразка.

Навчання відбуватиметься впродовж травня-липня 2024 року за адресою Львівська обл., Дрогобицький р-н, м. Борислав, вул. Героїв ОУН УПА, 21

Щоб зареєструватися на навчання,треба заповнити форму  http://surl.li/rqzgh  до 20.04.2024. Учасники та учасниці будуть визначені за результатами конкурсу.

 «Ми передбачаємо, що фахівці та фахівчині цього сектору матимуть великий попит на ринку праці. Тому спільні зусилля нашої організації, міжнародних партнерів та профільних навчальних закладів, без перебільшення, є рушієм позитивних змін для економіки країни» — наголошує Оксана Сердюк, локальна координаторка проєкту,  ГО «Український професійний розвиток»

Довідкова інформація
Програма «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery» спрямована на підтримку навчання та перепідготовку кваліфікованої робочої сили в чотирьох секторах економіки, важливих для процесу відновлення: будівництво, транспорт і логістика, сільське господарство та сфера послуг. Ця мета досягається через зміцнення спроможності надавачів послуг професійної освіти та покращення умов для надання якісних й орієнтованих на ринок праці освітніх послуг, залучення вразливих груп населення і співпрацю з роботодавцями. Програма реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини. Бюджет Програми складає 10 мільйонів євро. Програма Skills4Recovery триває з середини 2023 по середину 2026 року та охоплює Львівську, Вінницьку, Чернівецьку, Київську, Полтавську та Дніпропетровську області.

День Героїв – це нагода висловити нашу щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань присвятив своє щире синівське серце Матері-Україні, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.23 травня в Бориславському професійному ліцеї працівники бібліотеки філії №6 м. Борислава Ольга Смерека та Ірина Ханас спільно з викладачкою української мови та літератури Іриною Крайничук провели […]

Здобувачі освіти Бориславського професійного ліцею (група ОА-23.3) приймають участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”, організаторами якого є “Scholarship в Україні” за сприяння Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”. Умови конкурсу за посиланням  https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html 

День матері

Теплі і ніжні привітання пролунали вчора зі сцени для всіх матусь і бабусь від учнів ліцею. Свято до Дня матері, організоване викладачкою Іриною Володимирівною Рачинською та керівником вокального гуртка Гаваком Омеляном Миколайовичем, ще довго буде зігрівати серця глядачів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x