День Соборності

День Соборності України традиційно відзначають 22 січня. Рівно 103 роки тому в цей день відбулась одна з найбільш знакових в історії української державності подій. «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України», – йшлося в акті злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 році на Софіївському майдані у Києві.

У Бориславському професійному ліцеї до Дня Соборності України у ці дні, традиційно проходять тематичні уроки, виховні години, тести та вікторини.

 І цього року напередодні святкування річниці увагу учнів та викладачів ліцею привернув особливий конкурс “Знайдіть слова до Дня Соборності”.

За умовами конкурсу: учням потрібно було розшифрувати тематичну анаграму  та виписати слова ластівочки. Ідея, друк та оформлення виконані викладачами української мови і літератури, яких підтримала заступниця директора з навчально-виховної роботи Наталія Василівна Петрик і організувала призи для переможців. Учні активно боролися за призи.

Викладач історії Леся Мирославівна Сюма провела у групі К-21.3 цікавий нетрадиційний урок-квест.

День Героїв – це нагода висловити нашу щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань присвятив своє щире синівське серце Матері-Україні, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.23 травня в Бориславському професійному ліцеї працівники бібліотеки філії №6 м. Борислава Ольга Смерека та Ірина Ханас спільно з викладачкою української мови та літератури Іриною Крайничук провели […]

Здобувачі освіти Бориславського професійного ліцею (група ОА-23.3) приймають участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”, організаторами якого є “Scholarship в Україні” за сприяння Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”. Умови конкурсу за посиланням  https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html 

День матері

Теплі і ніжні привітання пролунали вчора зі сцени для всіх матусь і бабусь від учнів ліцею. Свято до Дня матері, організоване викладачкою Іриною Володимирівною Рачинською та керівником вокального гуртка Гаваком Омеляном Миколайовичем, ще довго буде зігрівати серця глядачів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x