День Збройних Сил України

ЗСУ – завжди викликали гордість і повагу, а цього року ще й віру в перемогу і надію на мир.

В День Збройних сил України в Бориславському професійному ліцеї пройшов захід, на якому учні групи О-20.3 з майстром в/н Паращак Іванною Богданівною нагадали присутнім етапи створення нашої держави та її армії.

До цього дня було приурочено відкриття Стіни пам’яті загиблим воїнам – випускникам нашого навчального закладу. Право відкрити Стіну пам’яті було надано дружині загиблого воїна – Луціва Андрія – майстру в/н Луців Іванні Романівні.

Хвилиною мовчання учні та працівники вшанували пам’ять всіх загиблих воїнів за весь період російсько-української війни.

На завершення заходу директор ліцею Ярослав Степанович Кирчей висловив подяку всім нашим випускникам, які стали на захист Вітчизни, і завдяки яким ми маємо можливість навчати і навчатися.

До Дня Збройних сил України також пройшли змагання зі стрільби між командами навчальних груп та членами військово-патріотичного гуртка під керівництвом Верещака Романа Михайловича.

День Героїв – це нагода висловити нашу щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань присвятив своє щире синівське серце Матері-Україні, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.23 травня в Бориславському професійному ліцеї працівники бібліотеки філії №6 м. Борислава Ольга Смерека та Ірина Ханас спільно з викладачкою української мови та літератури Іриною Крайничук провели […]

Здобувачі освіти Бориславського професійного ліцею (група ОА-23.3) приймають участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”, організаторами якого є “Scholarship в Україні” за сприяння Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”. Умови конкурсу за посиланням  https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html 

День матері

Теплі і ніжні привітання пролунали вчора зі сцени для всіх матусь і бабусь від учнів ліцею. Свято до Дня матері, організоване викладачкою Іриною Володимирівною Рачинською та керівником вокального гуртка Гаваком Омеляном Миколайовичем, ще довго буде зігрівати серця глядачів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x