“Героям України – наша шана та вдячність”

"Героям України – наша шана та вдячність"

Учні Бориславського професійного ліцею брали активну участь в обласному фестивалі-конкурсі “Героям України – наша шана та вдячність” серед закладів П(ПТ)О Львівської області, де де посіли призові місця в кількох номінаціях.

І місце в номінації “Художнє читання поезії та прози” здобула учениця Бутим Христина під керівництвом викладачки Наталії Василівни Кузимко.

ІІ місце в номінації “Вокальне мистецтво” виборола Вікторія Строцяк (керівник гуртка Ольга Панченко)

ІІ місце номінації “Театральне мистецтво” здобули учасники гуртка “Барвиста веселка” Бориславського професійного ліцею під керівництвом Наталії Василівни Кузимко.

Всім учасникам бажаємо не зупинятися на досягнутому і з кожним разом дивувати глядачів і журі своїми дивовижними талантами!!!

Велика подяка учениці Майї Верещак за відеозйомку та обробку конкурсного матеріалу.

День Героїв – це нагода висловити нашу щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань присвятив своє щире синівське серце Матері-Україні, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.23 травня в Бориславському професійному ліцеї працівники бібліотеки філії №6 м. Борислава Ольга Смерека та Ірина Ханас спільно з викладачкою української мови та літератури Іриною Крайничук провели […]

Здобувачі освіти Бориславського професійного ліцею (група ОА-23.3) приймають участь у конкурсі “Мотивація нескорених 2.0”, організаторами якого є “Scholarship в Україні” за сприяння Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”. Умови конкурсу за посиланням  https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html 

День матері

Теплі і ніжні привітання пролунали вчора зі сцени для всіх матусь і бабусь від учнів ліцею. Свято до Дня матері, організоване викладачкою Іриною Володимирівною Рачинською та керівником вокального гуртка Гаваком Омеляном Миколайовичем, ще довго буде зігрівати серця глядачів.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x